به نام خدای شنهای طبس


زله ای به بزرگی 6/4 ریشتر در ساعت 3:54 بامداد با کانون 5 کیلومتری کمپ مجاهدین خلق در آلبانی:

متن مصاحبه یک خبرنگار اهل آلبانی با مصدومان زله فوق در یک بیمارستان:
در تاریک و روشن [ساعت‌های بامداد] تکه‌های بزرگی از ساختمان را می‌دیدم که دارند پایین می‌آیند. بعضی از هم‌قطارها زیر آوار خرد شدند و در دم جان دادند. همه این‌ها در کم‌تر از یک دقیقه اتفاق افتاد. چیزی نگذشت که گرد و غبار آن‌قدر زیاد شد که دیگر نمی‌توانستم چیزی ببینم. فقط فریاد زدم و درخواست کمک کردم. انگار دوباره مرصاد شده بود.

یک چیز را خوب می‌دانم: خوابگاه‌هایمان خراب شده‌اند؛ بعضی‌هایشان با خاک یکی شده‌اند و بعضی دیگر هم به شدت آسیب دیده‌اند. بیش‌تر کارکنان پایگاه خواب بودند؛ بقیه هم در سالن پشت رایانه بودند و شیفت هشت‌ساعته شبانه‌شان را در فضای مجازی سپری می‌کردند. آن‌جا هم تلفات داشته‌اند.

سقف آن‌جا سقوط کرد و آن همه زحمات ما را به باد داد.
ما سه سال پیش وارد آلبانی شدیم و از آن زمان تا الآن داشتیم خودمان را برای یک زندگی جدید آماده می‌کردیم. به ما گفته بودند که متحدان سعودی و اسرائیلی‌مان، هزینه زیادی برای زیرساخت‌های این پایگاه جدید کرده‌اند؛ و گفته بودند این‌جا در امنیت خواهیم بود. گفتند حمایت کامل دولت آمریکا و تمامی هم‌پیمانان آن پشت ماست. آقای بولتون حتی به ما قول داده بود که به زودی در تهران جشن خواهیم گرفت. یک سال پیش تجهیزات جدید رایانه‌ای به ما دادند و چند ماهی می‌شد که به سختی تلاش می‌کردیم تا حقوق بشر و دموکراسی را [در داخل ایران] بهبود بدهیم. همین ده روز پیش، مردم ایران را دیدیم که به خیابان‌ها آمدند و ساختمان‌ها را در تهران آتش زدند. فکر می‌کردیم رؤیاهایمان به حقیقت پیوسته‌اند. اما امروز نه انقلابی در کار است، نه سالنی، نه رایانه‌ای. همه چیز را از دست دادیم!

واضح است که کسی قصد داشته تلفات ما را به حداکثر برساند! چه‌طور می‌شود که این زله درست پنج روز بعد از سرکوب انقلاب ما در داخل ایران اتفاق بیفتد؟

میدوارم برادرمان، ترامپ، تحریم‌ها را علیه شبکه‌های تحقیقاتی ایران تشدید کند یا به اقدام نظامی علیه ایران دست بزند.
https://www.mashreghnews.ir/news/1015896زله ای به بزرگی 6/4 ریشتر در ساعت 3:54 بامداد 5 آذر 98 با کانون 5 کیلومتری کمپ مجاهدین خلق در کشور آلبانی به وقوع پیوست و بر اثر آن ده ها نفر از اعضای این گروهک به هلاکت رسیده و طی آن سایت اصلی و تجهیزات کار فضای مجازی گروهک که مدتی است علیه ایران فعالیت میکنند ، نیز نابود شده است!مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ترجمه متون تخصصی
دانلود آهنگ
درآمد رایگان در منزل از طریق کامپیوتر شرکت تجاری بازرگانی میلاد و علیرضا فروشگاه اینترنتی وبلاگ فروشگاه کولر گازی وستن ایر جیزدانلود | فیلم آهنگ سریال جمال حاجی آقا تبار..... سجاد محمدی دخترِحوا ...... دانلود نمونه سوالات آزمون های مصاحبه استخدامی